Poznámky k cenám

Vstupní vyšetření

V rámci vstupního vyšetření Vám provedeme komplexní vyhodnocení situace v dutině ústní pomocí operačního mikroskopu, který umožňuje až 30ti násobné zvětšení a RTG vyšetření, které umožňuje odhalit zejména skryté zubní kazy, onemocnění závěsného aparátu zubů nebo jiné anomálie v oblasti hlavy a krku. Cena vstupního vyšetření je 1900,- Kč.

Kontrolní vyšetření

Toto preventivní vyšetření, prováděné nejčastěji v půlročních intervalech, má za cíl zhodnotit odpověď klienta na léčbu a případně však zachytit jakýkoli problém. Stálí klienti ordinace, kteří dodržují pravidelný režim následných kontrol a dentální hygieny, kontrolní vyšetření nehradí.

Konzultace u neregistrovaného pacienta

Jedná se o vyšetření a zhodnocení léčebných možností určitého problému (lze daný zub zachránit, jaká je prognóza určitého ošetření apod.). Cena konzultace je 600,- Kč.

Dentální hygiena

Odpovídá pravidelné profesionální péči dentální hygienistky o orální zdraví včetně vyšetření, odstranění zubního plaku, zubního kamene a pigmentů a současně i nácvik domácí hygieny, včetně výběru pomůcek na míru klientovi. Dentální hygiena má velký význam v prevenci vzniku onemocnění zubů a dásní, tedy vzniku zubního kazu, zánětu dásní a parodontózy. Cena dentální hygieny je od 1200,- Kč/hod.